Login
© Chabera tvorba stránek 2008
 http://www.facebook.com/pages/Penzion-Bivoj/127509283971896.

Sport a zábava

SkiResort Černá Hora - Pec

SkiResort Černá Hora - Pec

Největší lyžařské středisko v České republice se chlubí hned několika lanovkami a vleky. Dohromady
přes 50km sjezdovek. Mnohé z nich s možností večerního lyžování. I v létě si přijdete na své. Hned několik lanovek je v provozu i v létě pro pěší nadšence.
Více info zde

MonkeyPark

MonkeyPark

Monkey Park v Peci je lanové centrum pro děti i dospělé, pro jednotlivce či skupiny. Nachází se jen pár desítek metrů od našeho penzionu.
Více info zde

Herní krajina PECKA

Herní krajina PECKA

Pecka je herní krajina otevřená denně pro veřejnost zdarma. Jedná se o unikátní soubor dřevěných interaktivních soch a objektů na motivy krkonošské fauny nabízí nadživotní setkání se zvířecími obyvateli nejvyšších českých hor. A to vše ve výšce přes 1000 m n. m.
Více info zde

RELAXPARK Pec

RELAXPARK Pec

Relaxpark je již léty prověřené sportovně rekreační zařízení sousedící s naším penzionem, ve kterém se nachází
bobová dráha, skluzavky, trampolíny či dětské hřiště.
Více info zde

Lanová dráha na Sněžku

Lanová dráha na Sněžku

Lanová dráha na Sněžku je zejména v letních měsících ideálním výchozím místem pro Váš výlet z Pece pod Sněžkou. Lanovka Vás pohodlně dopraví přes mezistanici na Růžové hoře (1334 m n.m.) na Sněžku (1594 m n.m.). Během necelé půlhodinky překonáte převýšení více než 680 m. Ze Sněžky můžete dál pokračovat po značených turistických cestách směrem k Luční boudě, do Špindlerova Mlýna, Pece pod Sněžkou nebo do Horní Malé Úpy.
Ceník, webkamery a další info zde

Služby v hotelu Horizont

Služby v hotelu Horizont

Hotel Horizont poskytuje mnoho služeb i pro veřejnost. Mezi ty patří například bazén s vířivkou, sauna, masáže či posilovna. Výběr je pouze na vás!
Ceník, otevírací doby či plný seznam služeb můžete nalézt
zde

Tipy na výlet v okolí

Sněžka

Nejvyšší hora Krkonoš a zároveň České republiky dosahuje výšky 1603 m n.m. Na vrchol vede z Pece pod Sněžkou přes Růžovou horu sedačková lanovka. Nezapomenutelným zážitkem je východ slunce z vrcholu Sněžky.

Obří důl

Nejkrásnější i nejnáročnější cesta na Sněžku vede Obřím dolem. Jedná se o údolí nejdelšího krkonošského ledovce, sevřeno Sněžkou, Širokým hřbetem, Studniční a Růžovou horou.

Černá hora

Výrazný vrch východních Krkonoš, z Janských Lázní vede nahoru kabinová lanovka. Za zmínku stojí černohorské rašeliniště s mnoha lávkami, cestičkami a krásnou přírodou. V zimě můžete využít autobus vyrážející zpod sjezdovky Javor. Následně po dni prožitém v jiné částí skiareálu se můžete vrátit krásnou cestou po hřebenech po vlastních lyžích s pomocí rolby.

Jelení louky

Půjdete-li z Pece pod Sněžkou Zeleným dolem podél Zeleného potoka, narazíte po chvíli na tiché malebné údolí s poetickým názvem "Jelení louky". Zde se nachází i stejnojmenná chata s vyhlášeným borůvkovým knedlíkem.

A nebo si můžete vyrazit kamkoli, kam se Vám zachce!